loading spinner

W sklepie internetowym bradypolska.pl dostępne są wysokiej klasy drukarki etykiet oraz materiały eksploatacyjne. Klientom prowadzącym działalność na terenie Łodzi i całej Polski oferujemy etykiety do drukarek oraz taśmy wykonane z różnego rodzaju materiałów - w tym m.in. taśmy poliestrowe czy etykiety termokurczliwe, przeznaczone do użytkowania w różnorodnych branżach. Firmy produkcyjne, producenci elektroniki, firmy trudniące się prefabrykacją szaf, instalatorzy, laboratoria, a także specjaliści z wielu innych dziedzin znajdą w asortymencie produkty przystosowane do specyfiki ich pracy. Zapewniamy pomoc w wyborze optymalnych rozwiązań, a także oferujemy bezpłatne szkolenia z zakresu korzystania z drukarek. Zrealizujemy także indywidualne zamówienie dla Twojej firmy - poznaj nasza ofertę.

Drukarki etykiet i materiały eksploatacyjne - szeroki asortyment bradypolska.pl

W asortymencie naszego sklepu online znajdują się drukarki etykiet biurowe, drukarki przenośne, etykiety samoprzylepne, kalki do drukarek i inne, profesjonalne produkty, pochodzące wyłącznie od renomowanego producenta BRADY. Dla klientów z Łodzi przygotowaliśmy:

  • drukarki etykiet - przemysłowe, podręczne, desktop,
  • etykiety termotransferowe - etykiety do drukarek przeznaczone do znakowania ogólnego, do oznaczania przewodów, kabli, etykiety laboratoryjne, etykiety do płytek PCB,
  • taśmy - winylowe, poliestrowe, nylonowe, termokurczliwe, samolaminujące, polipropylenowe, kalki,
  • oprogramowanie do drukarek etykiet - LabelMark, MarkWare, Workstation, CodeSoft.

Dzięki temu, że oferowane drukarki etykiet nanoszą nadruki metodą termotransferu, inaczej zgrzewania, etykiety posiadają wyrazisty i długotrwały nadruk, który wyróżnia odporność na działanie warunków atmosferycznych, olejów, smarów czy wysokich i niskich temperatur. Taśmy i etykiety do drukarek doskonale sprawdzają się zatem w różnorodnych warunkach i zachowują jakość nawet podczas intensywnej eksploatacji.

Kompleksowa oferta dla klientów z Łodzi i nie tylko 

Naszym klientom z Łodzi i całej Polski gwarantujemy sprawną realizację kompleksowej usługi. Zapewniamy szeroki wybór produktów, profesjonalne doradztwo, a także obsługę techniczną i wsparcie serwisowe. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.

Działamy na terenie całego kraju!