loading spinner

Sklep internetowy bradypolska.pl oferuje profesjonalne drukarki etykiet, różnego rodzaju etykiety do drukarek, taśmy oraz oprogramowanie. Klienci, prowadzący działalność w Lublinie lub w innej, dowolnej lokalizacji, znajdą w naszym asortymencie m.in. drukarki typu desktop i przenośne, etykiety termokurczliwe i taśmy wykonane z różnego rodzaju materiałów. Oferowane przez nas rozwiązania znajdują zastosowanie w wielu branżach - korzystają z nich firmy produkcyjnie, laboratoria, przychodnie medyczne, instalatorzy, automatycy oraz wielu innych klientów. Każdemu z nich zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne - doradzamy w wyborze produktów przystosowanych do specyfiki ich pracy, a także prowadzimy bezpłatne szkolenia z zakresu obsługi drukarek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Szeroki asortyment drukarek etykiet i materiałów eksploatacyjnych od bradypolska.pl

Biurowe drukarki etykiet, etykiety termotransferowe oraz pozostałe produkty tworzące nasz asortyment, pochodzą od renomowanego producenta BRADY. Nasi klienci z Lublina znajdą w ofercie wysokiej klasy:

  • drukarki etykiet - przemysłowe, podręczne, desktop,
  • etykiety termokurczliwe - etykiety do drukarek przeznaczone do znakowania ogólnego, do oznaczania przewodów, kabli, etykiety laboratoryjne, etykiety do płytek PCB, EPREP, etykiety temperaturowe,
  • taśmy - winylowe, poliestrowe, nylonowe, termokurczliwe, samolaminujące, polipropylenowe, kalki,
  • oprogramowanie do drukarek etykiet - LabelMark, MarkWare, Workstation, CodeSoft.

Dzięki temu, że oferowane drukarki biurowe nanoszą nadruk metodą termotransferu, zapewniają trwały efekt. Gotowe etykiety do drukarek pokryte są precyzyjnym, wyrazistym nadrukiem, odpornym na działanie m.in. warunków atmosferycznych, olejów czy smarówa także ciekłego azotu, zachowując więc estetyczny wygląd nawet podczas intensywnej eksploatacji.

Kompleksowa oferta dla klientów z Lublina i całej Polski

W bradypolska.pl oferujemy szeroki wybór urządzeń i materiałów eksploatacyjnych, a także naszym klientom z Lublina i całej Polski zapewniamy szybką wysyłkę produktów, profesjonalną obsługę posprzedażową oraz możliwość realizacji zamówień indywidualnych. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.

Działamy na terenie całego kraju!