loading spinner

W sklepie internetowym bradypolska.pl znajdziesz wysokiej klasy drukarki etykiet oraz materiały eksploatacyjne. W asortymencie dostępne są drukarki przenośne i typu desktop, etykiety do drukarek, w tym etykiety termokurczliwe, taśmy oraz profesjonalne oprogramowanie. Oferta produktów marki BRADY skierowana jest do firm z branży produkcyjnej, automotive, do instalatorów, laboratoriów, przychodni oraz wielu innych klientów z Bydgoszczy i całej Polski. Zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne - pomożemy Ci wybrać rozwiązania najlepiej spełniające wymagania Twojej branży, a także zadbamy o niezwłoczną wysyłkę zamówionych produktów. Dodatkowo, naszym klientom oferujemy bezpłatne szkolenia z zakresu używania drukarek. Poznaj ofertę przystosowaną do Twoich potrzeb.

Drukarki etykiet, etykiety, taśmy - rozwiązania dla profesjonalistów

Szeroki asortyment naszego sklepu online, obejmuje drukarki biurowe, etykiety termokurczliwe czy taśmy, dostępne w różnych wariantach. Klienci z Bydgoszczy znajdą w ofercie:

  • drukarki etykiet - przemysłowe, podręczne, desktop,
  • etykiety termotransferowe - etykiety do drukarek przeznaczone do znakowania ogólnego, do oznaczania przewodów, kabli, etykiety laboratoryjne, etykiety do płytek PCB,
  • taśmy - winylowe, poliestrowe, nylonowe, termokurczliwe, samolaminujące, polipropylenowe, kalki,
  • kłódki Lockout Tagout.

Oferowane drukarki etykiet zapewniają wygodę użytkowania oraz pozwalają osiągnąć zadowalający efekt w postaci wysokiej jakości nadruku, odpornego na działanie m.in. czynników atmosferycznych i olejów. Nadruk, naniesiony na etykiety do drukarek metodą termotransferu, jest wyrazisty i zachowuje trwałość nawet podczas intensywnej eksploatacji.

Atrakcyjna oferta dla klientów z Bydgoszczy i całej Polski

Szeroki wybór profesjonalnych produktów i fachowe doradztwo to nie jedyne, co oferujemy klientom z Bydgoszczy i całej Polski. Zapewniamy także kompleksową obsługę posprzedażową oraz realizację indywidualnych zamówień. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty.

Działamy na terenie całego kraju!