loading spinner

Poszukujesz sprawdzonych i niezawodnych rozwiązań z zakresu drukowania etykiet? Profesjonalne drukarki etykiet, etykiety do drukarek, taśmy oraz oprogramowanie renomowanej marki BRADY, to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Oferujemy rozwiązania wyróżniające się wysoką odpornością na zniszczenia, nawet podczas długotrwałej eksploatacji, znajdujące zastosowanie w różnorodnych branżach. Firmy produkcyjne, laboratoria, uniwersytety, instalatorzy, automatycy, elektrycy oraz wielu innych klientów znajdą w naszym asortymencie między innymi drukarki typu desktop i urządzenia przenośne, etykiety termokurczliwe czy kalki do drukarek. Zapewniamy kompleksową obsługę - od doradztwa techniczno-handlowego, przez szybką realizację zamówień na terenie Olsztyna i całej Polski, aż po wsparcie serwisowe. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Dlaczego warto wybrać drukarki etykiet od BRADY?

Nasz asortyment tworzą profesjonalne produkty, pozwalające przygotować etykiety wyróżniające się wysoką estetyką i trwałością. Oferowane biurowe drukarki etykiet nanoszą nadruk metodą termotransferu - pokrywają etykiety do drukarek wysokiej jakości nadrukiem, odpornym m.in. na działanie czynników zewnętrznych, smarów czy olejów. Klienci z Olsztyna i całej Polski znajdą w naszej ofercie:

  • drukarki etykiet - przemysłowe, podręczne, desktop,
  • etykiety termotransferowe - etykiety do drukarek przeznaczone do znakowania ogólnego, do oznaczania przewodów, kabli, etykiety laboratoryjne, etykiety do płytek PCB, etykiety pod przyciski,
  • taśmy - winylowe, poliestrowe, nylonowe, termokurczliwe, samolaminujące, polipropylenowe, kalki,
  • oprogramowanie do drukarek etykiet - LabelMark, MarkWare, Workstation, CodeSoft.

Korzystna oferta dla klientów z Olsztyna i całej Polski

Naszym klientom z Olsztyna i innych miast Polski oferujemy nie tylko profesjonalne urządzenia, wysokiej jakości etykiety termokurczliwe czy taśmy oraz indywidualne podejście do każdego zamówienia, ale także prowadzimy szkolenia z zakresu korzystania z drukarek. Zapraszamy do kontaktu!

Działamy na terenie całego kraju!