loading spinner

Sklep internetowy bradypolska.pl oferuje drukarki etykiet oraz materiały eksploatacyjne renomowanej marki BRADY. Klienci z Poznania i całej Polski znajdą w naszym asortymencie drukarki przenośne oraz typu desktop, różnego rodzaju taśmy, etykiety do drukarek, a także oprogramowanie. Oferujemy rozwiązania znajdujące zastosowanie w różnych branżach, wykorzystywane m.in. przez firmy produkcyjne, automatyków, instalatorów, uniwersytety, laboratoria, stosowane w branży automotive, jak i w wielu innych dziedzinach. Zapewniamy profesjonalne wsparcie techniczne, radzimy, co wybrać w zależności od potrzeb - etykiety termokurczliwe, kalki, taśmy nylonowe, etykiety do kodów kreskowych lub inne, optymalne rozwiązania. Dbając o kompleksową obsługę, oferujemy także bezpłatne szkolenia z zakresu używania drukarek. 

Bradypolska.pl - niezawodne drukarki etykiet

Drukarki etykiet, etykiety termokurczliwe czy taśmy dostępne w asortymencie występują w różnych wariantach. Klienci z Poznania znajdą w naszym sklepie online:

  • drukarki etykiet - przemysłowe, podręczne, desktop,
  • etykiety termokurczliwe - etykiety do drukarek przeznaczone do znakowania ogólnego, flagi na przewody, oznaczniki kabli, etykiety laboratoryjne, etykiety do płytek PCB,
  • taśmy - winylowe, poliestrowe, nylonowe, termokurczliwe, samolaminujące, polipropylenowe, kalki termotransferowe,
  • oprogramowanie do drukarek etykiet - LabelMark, MarkWare, Workstation, CodeSoft.

Dlaczego drukarki biurowe od bradypolska.pl to dobry wybór dla firmy? Nanoszą nadruk metodą termotransferu - to metoda zgrzewania pozwalająca pokryć taśmy i etykiety do drukarek wysokiej jakości nadrukiem, odpornym m.in. na warunki zewnętrzne czy działanie olejów. Ponadto, drukarki posiadają automatyczną kalibrację, dzięki czemu zmarnowaniu nie ulegnie żadna etykieta, a to przekłada się na oszczędności. 

Kompleksowa obsługa klientów klientów z Poznania i całej Polski

Rozbudowana oferta, doradztwo w wyborze optymalnych rozwiązań oraz szybka wysyłka zamówionych produktów, to nie jedyne, co zapewnia bradypolska.pl. Realizacja indywidualnych zamówień oraz pełne wsparcie posprzedażowe, to korzyści na jakie mogą liczyć nasi klienci z Poznania i całej Polski. Oferujemy kompleksową obsługę techniczną i wsparcie serwisowe. Zapraszamy do kontaktu.

Działamy na terenie całego kraju!