loading spinner

Szukasz profesjonalnych rozwiązań z zakresu drukowania etykiet? W ofercie bradypolska.pl znajdziesz drukarki etykiet, etykiety do drukarek, różnego rodzaju taśmy, a także zaawansowane oprogramowanie. Nasz asortyment tworzą niezawodne produkty renomowanej marki BRADY, które dostarczamy klientom z Katowic oraz z całej Polski. Oferujemy drukarki typu desktop oraz przenośne, etykiety termokurczliwe i taśmy, wykonane z różnego rodzaju materiałów, wykorzystywane w firmach produkcyjnych, zajmujących się prefabrykacją szaf, w pracy instalatorów, automatyków, uniwersytetów oraz w innych firmach i instytucjach. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w wyborze optymalnych rozwiązań oraz szybką dostawę zamówionych produktów. Dla naszych klientów prowadzimy także bezpłatne szkolenia z zakresu używania drukarek. Przekonaj się, co możemy zaoferować Twojej firmie.

BRADY - niezawodne drukarki etykiet i materiały eksploatacyjne

W odpowiedzi na potrzeby klientów z różnorodnych branży, przygotowaliśmy asortyment obejmujący drukarki etykiet, etykiety termokurczliwe czy taśmy przeznaczone do szerokiego zastosowania. Klienci z Katowic znajdą w naszej ofercie:

  • drukarki etykiet - przemysłowe, podręczne, desktop,
  • etykiety termotransferowe - etykiety do drukarek przeznaczone do znakowania ogólnego, do oznaczania przewodów, kabli, etykiety laboratoryjne, etykiety do płytek PCB,
  • taśmy - winylowe, poliestrowe, nylonowe, termokurczliwe, samolaminujące, polipropylenowe, kalki,
  • oprogramowanie do drukarek etykiet - LabelMark, MarkWare, Workstation, CodeSoft.

Profesjonalne drukarki biurowe zapewniają wysokiej jakości efekt. Nanoszą nadruk termotransferowo, czyli za pomocą metody zgrzewania, pozwalającej precyzyjnie pokryć tuszem taśmy i etykiety do drukarek. Nadruk taki odporny jest m.in. na działanie olejów, smarów czy na warunki zewnętrzne.

Korzystne warunki współpracy dla klientów z Katowic i całej Polski

Zgodnie z potrzebami naszych klientów realizujemy zamówienia indywidualne, a także zapewniamy profesjonalną obsługę posprzedażową. Korzystając z oferty bradypolska.pl możesz liczyć na specjalistyczne wsparcie serwisowe i techniczne. Zapraszamy do kontaktu.

Działamy na terenie całego kraju!